چاپ        ارسال به دوست

جلسه فرماندهان محترم پایگاه ها ، مسئولین محترم بسیج خواهران ادارات و مربیان حلقه های صالحین با حضور سرهنگ شیخ زاده

جلسه فرماندهان محترم پایگاه ها ، مسئولین محترم بسیج خواهران ادارات و مربیان حلقه های صالحین با حضور سرهنگ شیخ زاده

جلسه فرماندهان محترم پایگاه ها ، مسئولین محترم بسیج خواهران ادارات و مربیان حلقه های صالحین با حضور سرهنگ شیخ زاده در سالن اجنماعات منابع طبیعی استان هرمزگان سه شنبه 5 دی ماه 96 برگزار گردید .

در آغاز جلسه سرهنگ شیخ زاده ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن عسکری ( ع ) به حضار محترم در جلسه به تشریح برنامه ها و محور های اصلی جلسه پرداختند .

در ادامه با دعوت از جناب آقای صادقی معاونت سیاسی سپاه امام سجاد ( ع) در مورد حماسه 9 دی و انقلاب مردمی 9 دی صحبت شد . جناب آقای صادقی در ادامه صحبت های خود فرمودند : دشمن به خوبی فهمیده بود که تنها راه مبارزه با انقلاب قرار دادن خود مردم در مقابل انقلاب و نظام بود . و طبیعتا مقابله و رویارویی با مردم سخت بود آن هم مردمی که فریب خورده بودند و اصلا نمی دانستند انقلاب مخملی یعنی چه ؟؟ به خصوص جمعیت 500 هزار نفری که در روزهای اول فتنه به خیابان ها ریختند که خوشبختانه بعد از سخنرانی رهبر عزیز و با تدبیر انقلاب این جمعیت شد حدود 4 هزار نفر... قضایای 9 دی و فتنه ادامه داشت تا رسید به عاشورای 88 که فتنه گران هدف اصلیشان را با دادن شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه سردادند و همچنین مردم دیگر بعد از حمله فتنه گران به عزاداران حسینی تاب نیاوردند و به خیابان ها آمدند و حماسه مردمی 9 دی شکل گرفت که تیر خلاصی بود به فتنه و فتنه گران . رهبر عزیزمان بعد از حماسه 9 دی فرمودند : این فتنه انقلاب ما را واکسینه کرد . آقای صادقی در ادامه اشاره ای هم داشتند به حضور داعش در منطقه و برچیده شدن آنها با کمک و حمایت جمهوری اسلامی ایران در منطقه .

حجت الاسلام و المسلمین دهقان معاون تعلیم و تربیت سپاه امام سجاد استان هرمزگان و سرمربی حلقه صالحین سازمان بسیج کارمندان در ادامه جلسه بیان داشتند: در اسلام محور اصلی زن و خانواده است و دشمن هم دقیقا این را فهمیده و خانواده را مورد هدف قرار داده ، پس باید در بحث خانواده و تربیت فرزند کارهای فرهنگی بیشتری انجام شود . اگر ارتباط زن و شوهر در خانواده ارتباط عاطفی خوبی باشد فرزندان خود به خود درست تربیت می شوند و در پایان هم اشاره داشتند که هر چیزی که آرامش خانوادگی را از شما می گیرد حرام است و به آن نزدیک نشوید .

و در پایان نیز جناب آقای جهانداری مسئول محترم سازمان اردویی سپاه امام سجاد ( ع ) به تشریح برنامه های اردویی سازمان بسیج به خصوص اردوهای راهیان نور دریایی و راهیان نور جنوب پرداختند .


٠٩:٠٢ - 1396/10/10    /    شماره : ١٠٠٣    /    تعداد نمایش : ١٣٤١خروج